• +48 512 169 527
  • panterafph@op.pl

Wypożyczalnia sukni

Wypożyczalnia

Sukien Ślubnych

PANTERA

U nas każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie

Salon Ślubny & Wypożyczalnia

W naszej wypożyczalni posiadamy około 150 modeli sukien

Zadzwoń i umów się na przymierzanie. 

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu kobiety, w którym trzeba wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Aby tak było po za ceremonią zaślubin i przyjęciem najważniejsza jest suknia ślubna. Jednak nie każdą młodą parę stać na kupno nowej sukni z salonu. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wypożyczalnia sukien ślubnych.

W naszej wypożyczalni posiadamy około 150 modeli Sukien Ślubnych w rozmiarach od 34-50.

Cena wypożyczenia zawiera wszystkie przeróbki krawieckie, dopasowanie do figury, czyszczenie przed i po przyjęciu oraz drobne naprawy krawieckie.

PŁATNA PRZYMIARKA TO USŁUGA PROFESJONALNA ORAZ NAJWYŻSZY STANDARD OBSŁUGI

W obecnych czasach wybierając firmę, z której usług chcielibyśmy skorzystać szczególnie jeśli chodzi o produkty droższe, do których bez wątpienia zaliczamy suknie ślubne, oczekujemy od niej profesjonalizmu, wiedzy, doświadczenia oraz najwyższego standardu obsługi nas jako klienta.
I właśnie tą zasadą kierowałam się wprowadzając płatne przymiarki u mnie w salonie.

Wiedza, którą ja Wam przekazuję nie różni się od wiedzy, której oczekujecie od specjalistów z przeróżnych dziedzin Waszego życia. Opłata za przymiarkę to wyraz szacunku do mojej pracy, mojej wiedzy, czasu, który poświęcam i mojego indywidualnego podejścia do Was.

Przybliżę Wam teraz jak takie spotkanie wygląda w moim salonie: Przymiarka w salonie trwa zwykle około 1 godz. I jest to czas poświęcony całkowicie jednej osobie- przyszłej Pannie Młodej. Podczas takiego spotkania następuje dokładna analiza figury klientki i na tej podstawie profesjonalny dobór kroju i fasonu sukni ślubnej podkreślając zalety sylwetki i ukrywając jej ewentualne wady.

Chcę zaznaczyć, że suknie po przymierzaniach przez klientki stają się nieświeże i wymagają czyszczenia co jest również dodatkowym kosztem jak również wpływa na zużycie sukni i dlatego postanowiłam wprowadzić niewielką opłatę w wysokości 50,00 zł. W formie BONU, który jest ważny przez 1 rok do realizacji w naszym salonie.

Zamieszczone zdjęcia sukien to tylko niektóre przykładowe wybrane z wielu propozycji. 

Wybrane suknie z naszej wypożyczalni

Pracownia Sukni Ślubnych Pantera oferuje suknie ślubne najwyższej jakości. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać suknię dopasowaną do potrzeb każdej Panny Młodej.
Call Now Button